WAA sessie op 14 november met 3 praktijk cases

Op woensdag 14 november van 16.00 – 18.00 uur vindt de 4e Web Analytics Wednesday (WAW) van dit jaar plaats. Locatie is wederom het kantoor van Satama in Amsterdam. Deze keer presenteren drie mannen uit de praktijk hun web analytics ervaringen.  Wil je bij de sessie aanwezig zijn stuur dan even een mailtje naar Nicole Niemann (nicole.niemann@satama.com).

Het programma is als volgt:

  • Welkom door WAA Nederland (Frans Appels, Netprofiler)

  • Update status WAA werkgroep online experimenten (Eelco van Kuik, Conversion Company)
  • Voortgang Web Analytics markt onderzoek van WAA Nederland in samenwerking met Multiscope (John Kivit, Multiscope / Nicole Niemann, Satama)

  • Egan van Doorn, site-analist van ANWB Online, gaat in op de web analytics organisatie en de wijze waarop deze ‘intelligence’ wordt benut in binnen de ANWB (Moniforce).
  • Martin de Boer van Hotelspecials gaat in op de implementatie en het gebruik van web analytics (Google Analytics en Omniture) bij Hotelspecials.nl
  • Mark Hoebe  (DSB Bank) zal het hebben over Visitor Usability. Hoe verbeter en optimaliseer je de bezoekers ervaring met Web Analytics (Visual Sciences).

De borrel na afloop wordt aangeboden door Satama.  Locatie van de meeting is:

Satama
Generaal Vetterstraat 76
1059 BW Amsterdam 

2 Reacties naar “WAA sessie op 14 november met 3 praktijk cases”

  1. Web Analytics Facts » WAW - Web Analytics Wednesday 14 november zegt:

    [...] week was er weer ‘een wegens succes geprolongeerde’ Web Analytics Wednesday bij [...]

  2. Web Analytics Facts » Web Analytics presentatie ANWB zegt:

    [...] als de ANWB met Web Analytics omgaat? Egan van Doorn, Site Analist bij de ANWB gaf tijdens de 4e WAA meeting een goede presentatie over Online Intelligence bij de [...]

Reageer